Hlavní stránka Registrace Tabulka her Kontakty Další program

Večer plný deskovek 2017

O akci

Večer plný deskovek 2017 je již 2. ročník pohodové skautské akce v režii Draka a Lukajdy, která je celá zasvěcená deskovkám. Důvody za vznikem akce by se dali shrnout do tří hlavních bodů.:

1. Oživení

– v rámci střediska a oddílů se pořádá spoustu skvělých akcí, ale většinou jde o epické akční výpravy. Takový pohodový večer u deskovek by do roční nabídky akcí mohl přinést zase něco trochu jiného
  2. Inspirace

– deskovky se dají skvěle využít při práci s dětmi, v oddílech, k team buildingu atd. Přesto je hodně lidí podceňuje, popřípadě úplně ignoruje. Myslíme si, že stojí za to ukázat, čeho všeho jsou deskové hry schopné
  3. Tradice

– v Hostinném už pár takovýchto akcí bylo a my se nyní k těmto kořenům, v souladu s cílem střediska, hlásíme
A jaký je tedy výsledek naší práce a cílů? Akce se sestává z tématicky laděné městské hry pro družiny a pochopitelně večera plného deskovkaření s možností přinést si vlastní deskovku. To vše bude doprovázeno workshopy, přednáškami a dalším doprovodným programem. Samozřejmostí je i občerstvení, jenž zajišťuje světoznámá kavárna Deskbucks. Ať už dorazíte jenom na večerní hru, nebo s námi vydržíte do konce deskovkářské jízdy, moc rádi vás na akci uvidíme. Registrovat se dá přímo z těchto stránek.
Drakajda

Základní informace v bodech

• Kde: ve skautských klubovnách Hostinné
  • Kdy: 18.–19.2. 2017
    • Hlavní část:
      • Start v 19:00
      • Konec kolem 9:00
    • Večerní hra:
      • Start v 17:25 před Klubovnou
      • Konec v 19:00 tamtéž
  • Kapacita akce: maximálně 60 lidí (bez rozdílu věku)
  • Co s sebou: spacák, karimatku, 80 Kč (účastnický poplatek)
  • Možnost vzít vlastní deskovku (bude zařazena do programu ZDE)

Video trailery

Užijte si pokoukání na naše úžasné upoutávky:

O čem vlastně bude večerní hra? Co v ní bude vaším úkolem? Vše a mnohem více zjistíte v příběhovém traileru akce.
(S trochou štěstí se toho můžete dosti dozvědět)

Tým Drakajda 2017